Bestuur

Bestuur

 

 

Naam

Functie

Mail-adres

Telefoon

Mobiel

Ronny De Gendt

Voorzitter

ronny@anvasport.be

03/777 70 11

0475/77 70 11

Patrick Van De Vaerd

Secretaris

patrick@anvasport.be

09/252 21 28

0495/24 99 63

Dr. Wim Verschuere

Medisch adviseur

wim@anvasport.be

09/366 38 35

0475/31 38 35

Carolien Van Hende

Sponsoring

caroline@anvasport.be

 

 

Marie-Jeanne Van Ballaer

Redactie

marie-jeanne@anvasport.be

03/568 61 38

0477/72 39 90

Bert Meuleman

Verslaggeving

bert@anvasport.be

 

0473/64 12 73

Pierre Van Damme

Webmaster

pierre@anvasport.be

 

0496/98 09 16

Marie-Jeanne Van Ballaer

Provinciale zetel Antwerpen

antwerpen@anvasport.be

03/568 61 38

0477/72 39 90

Maarten Carmans

Provinciale zetel Limburg

limburg@anvasport.be

011/42 57 48

0476/93 72 56

Greet Borgenon

Provinciale zetel Oost-Vlaanderen

oost-vlaanderen@anvasport.be

054/41 91 21

0473/83 29 38

Christophe Ryffranck

Provinciale zetel West-Vlaanderen

west-vlaanderen@anvasport.be

050/67 09 65

0475/58 24 72

Arthur De Haeck

Verantwoordelijke fietstochten

fietstochten@anvasport.be

 

0476/32 22 66

Flori De Greif

Verantwoordelijke outdoor sporten

outdoorsporten@anvasport.be

052/47 30 06

0496/72 48 75

Patrick VanDe Vaerd

Verantwoordelijke wintersporten

wintersporten@anvasport.be

09/252 21 28

0495/24 99 63

Jean-Pierre Duportail

Verantwoordelijke watersporten

watersporten@anvasport.be

09/251 40 68

0478/71 01 53

Ronny De Gendt

(zit)ski-initiaties, Algemene administratie, Vrijwilligers, VLG

skiinitiatie@anvasport.be

03/777 70 11

0475/77 70 11

Alex Cosemans

Belangenbehartiging

alex@anvasport.be

 

 

Copyright @ 2017 vzw ANVASPORT - webmaster@anvasport.be in samenwerking met

 

 

 

 

All Rights Reserved